Pozvánka na 7. ročník veletrhu pracovních a studijních příležitostí v Domažlicích


Pozvánka na 7. ročník veletrhu pracovních a studijních příležitostí

K L Í Č     K    P Ř Í L E Ž I T O S T E M    B E R U F S I N F O M E S S E

ve čtvrtek 30. března 2023

v době od 13.00 hod. do 16.00 hod.

v budově školy Prokopa Velikého 640 v Domažlicích

 

Vážení partneři ve vzdělávání, srdečně Vás tímto zvu na 7. ročník veletrhu pracovních a studijních příležitostí s názvem Klíč k příležitostem. Tento veletrh v letošním roce pořádáme prezenčně (po dvou letech Covidu a loňském ročníku konaného online formou) hlavně pro naše žáky všech oborů vzdělání (mechanik seřizovač, obráběč kovů, strojní mechanik i ve dvou zaměření: nástrojař, na obsluhu lisů pro vstřikování plastů, truhlář, mechanik elektrotechnik, elektromechanik pro zařízení a přístroje, gastronomie, kuchař – číšník, kosmetické služby, kadeřník, prodavač), pro absolventy i širokou veřejnost. Vítáme veliký zájem ze strany spolupracujících firem jak z české, tak i z německé strany.

V případě Vašeho zájmu o prezentaci na naší škole, přihlaste se na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. do 24. března 2023. Na webových stránkách naší školy (www.soudom.cz) Vám přes logo Vaší firmy umožníme proklikem kontaktovat přímo Vás (nutné zaslat logo organizace).

Velmi se těšíme na setkání s Vámi

Mgr. Zdeňka Buršíková

ředitelka SOU Domažlice

 

Seznam technických a řemeslných studijních oborů v Plzeňském kraji


 • Strojírenství a strojírenská výroba
 • Technická chemie a chemie silikátů
 • Elektrotechnika, telekomunikační a výpočetní technika
 • Potravinářství a potravinářská chemie
 • Textilní výroba a oděvnictví
 • Zpracování dřeva a výroba hudebních nástrojů
 • Stavebnictví, geodézie a kartografie
 • Doprava a spoje
 • Speciální a interdisciplinární obory
 • Zemědělství a lesnictví
 • Gastronomie, hotelnictví a turismus
 • Obchod
 • Umění a užité umění
 • Kadeřník